Příběhy z praxe

Milá paní Pařízková,
naše povídání pro mne bylo mnohem důležitější a přínosnější,než jsem si kdy dokázala představit.Moc Vám za Vaši pomoc děkuji !
Ze sluncem zalité Paříže Vás zdraví
- MarkétaDobrý večer paní doktorko,
Nevím,jestli si v té škále pacientů vzpomenete, ale chodila jsem k Vám letos na jaře a slíbila,že Vás budu informovat, jak se mi daří. Chtěla bych Vám ještě jednou poděkovat za vaší pomoc, opravdu se mi moc ulevilo a na stav transu ,do kterého jste mě uvedla vzpomínám velmi ráda. Pocit velkého klidu a uvolnění a především báječný pocit svobody. Od rozpadlého vztahu jsem se díky Vám naprosto oprostila a nepociťuji žádný signál, který by vyvolával lítost, lásku nebo něco podobného,…zůstali jen vzpomínky na krásné období a jde se dál.
Děkuji a přeji Vám mnoho úspěchů jak v pracovním,tak v osobním životě.
- SimonaDobrý den paní Pařízková.
Nevím,zda-li na mě ještě vzpomínáte, byla jsem u Vás se svým přítelem, když se v našem vztahu vyskytl problém, který náš vztah narušil. Po návštěvě u vás, která jak mě, tak myslím i mému partnerovi velmi pomohla, nastalo velmi hezké období, spousta problémů se vyřešila, začali jsme společně sdílet domácnost a náš vztah dostal úplně nový rozměr. Najednou jsem začala na spoustu problémů a situací reagovat jinak a přehodnocovat své názory než tomu bylo dříve a to jen díky Vám.
Ještě jednou vám moc děkuji.
- MarkétaMilá paní doktorko,
Mám pocit, že jsem postoupila o jeden schod a období úzkosti je zmizelé v minulosti.
Děkuji Vám, bylo štěstí Vás potkat.
- Helena“Lidé kteří jsou přesvědčeni, že budou mít úspěch, úspěch mají, i když se opakovaně potýkají s protivenstvím. Jiní mohou od života dostat to nejlepší, a přesto pořád selhávají, protože v sobě vidí poražené.”
-John C. Maxwell


PhDr. Dana Pařízková
Ječná 39A
Praha 2


an image
parizkova@parizkova.eu


an image+420 603 517 028